kakaFutbollisti i talentuar qe vazhdon te jete pjese e ekipit italian te Milanit ka deklaruar se nuk do te largohet nga Milano.Gjate nje udhetimi me avion ka deklaruar per tifozet kuqezinj se ai do te qendroje te Milan dhe per kete gje tifozet e shumte duhet te jene te qete. “E them per te fundit here qe nuk do te largohem nga ekipi i Milanit”- eshte shprehur Kaka duke vazhduar se deshironte te jete i qete si ai ashtu edhe tifozet per sa i perket kesaj ceshtje.

Advertisements