Gruaja kalon rrethimin e Shtepise se Bardhe

Nje grua ka kaluar rrethimin e Shtepise se Bardhe dhe ka vene ne alarm sherbimin e sigurise te presidentit amerikan.

Alarmi beri izolimin absolut te nderteses, nderkohe qe Barack Obama gjendej brenda saj.

Gruaja e identifikuar si Pamela Morgan, eshte ndalur menjehere nga sherbimi i sigurise.

Shtepia e Bardhe u mbajt e blinduar per disa ore, per t’iu kthyer me pas normalitetit.

Ende nuk dihen motivet qe cuan 56 vjecaren ne ndermarrjen e kesaj iniciative.

Advertisements