Meta: Dielli eshte shenje mbaresie

Paradite votoi edhe kreu i LSI-se, Ilir Meta, i cili beri thirrje per pjesemarrje ne votime dhe zhvillimin e nje procesi te qete.

“Votimi shkoi shume mbare. E pata shume te lehte ta gjeja numrin 24”, tha Meta, Ne vijim ai beri nje krahasim me kohen me diell, duke shtuar se kjo eshte nje shenje mbaresie.

“Le te votojme te gjithe per mbaresi”, ka perfunduar kreu i LSI-se pasi hodhi voten e tij ne kryeqytet.

Advertisements